ZPĚT

VODA Z VODOVODU

S tímto typem vody máte každodenní styk. Používáte ji na mytí, vaření, praní, a také k pití... Vaše voda z vodovodu je určitě bezpečná, otázkou je, zda Vám doopravdy chutná, zda je zbavená nepříjemných vůní a zda je příslušně měkká?

Určitě si myslíte, proč je to tak?

banner 960x300

Do velké míry chuť i vůni vody z vodovodu ovlivňuje chlór, který je přidávaný jako účinný dezinfekční prostředek. Je přídavkem nezbytným z bezpečnostních důvodů, bohužel současně negativně ovlivňuje příchuť a vůni vody.

Pravě proto je vhodné použití produktů Cosmowater Standard15, Home22, Exclusive Pure, Cosmowater Carbon, nebo hybridní změkčovač Cosmowater Hybrid.

TVRDOST vody je v našich domácnostech běžný problém. Na území České republiky nejčastěji narazíme na průměrně tvrdou nebo tvrdou vodou. Je to způsobeno přítomností soli a hlavně vápníku spolu s hořčíkem (Ca + Mg), které způsobují mnoho nežádoucích účinků. Tvrdá voda není dobrá pro vaši pokožku (může způsobovat podráždění a vysušování pokožky), ale ani pro topná zařízení, domácí spotřebiče a sociální zařízení. Vodní kámen, který se usazuje v trubkách, konvicích, pračkách a myčkách, způsobuje menší výkon a zrychluje opotřebení. S měkkou vodou v kohoutku je koupaní příjemnější, pokožka je zdravější, topení efektivnější a levnější, kdy lze v průběhu praní ušetřit dokonce 60% nákladů na detergenty (prací prášky). Dokonce i jídlo je chutnější a lepé vypadá.

Jenže jak z tvrdé vody udělat vodu měkkou?

Pořiďte si změkčovač vody Cosmowater Standard15, Home22, Exlclusive Pure, nebo Cosmowater Hybrid.